česky deutsch english

Jsme dobří andělé!

28.06.2018

Denně pracujeme s lidmi a poznáváme jejich osudy. Vidíme, že někdo má více štěstí v životě, někdo méně nebo dokonce vůbec. 

Uvědomujeme si, že pro ty rodiny, kterým do života zasáhne těžké onemocnění dítěte, není vůbec jednoduché zvládnout tuto zátěž a zaměstnání k tomu.

Rozhodli jsme se proto, že kromě standardní pomoci, kterou nabízíme každému kdo projeví zájem, tj. nalezení zaměstnání, budeme připsívat na konto Dobrý anděl a pomůžeme těm kdo to nejvíc potřebují. 

Vznik DOBRÉHO ANDĚLA je zajímavý. Petr Sýkora se svým kamarádem Honzou Černým založil po revoluci společnost Papirius, kterou později prodali společnosti Office Depot. Před několika lety se rozhodli získané peníze investovat do založení DOBRÉHO ANDĚLA v České republice. Pomáhat rodinám s dětmi, které postihla rakovina nebo jiné vážné onemocnění.

Zaslaní příspěvky odevzdávají rodinám do posledního haléře. Co se každý měsíc vybere, to se také rozdělí. Provoz hradí oba dva zakladatelé ze soukromých peněz. Při registraci jsem získal Andělský účet, kde vidím každý měsíc, jaké rodině můj příspěvek pomohl i s jejich příběhem.

Jsme hrdí, že můžeme být součástí tak skvělého projektu a přináší nám to radost.

A co vy? Přidáte se také?

Koukněte se na www.dobryandel.cz.

autor: jirka vejvoda