česky deutsch english

Jak si tu v persomu pracujeme a žijeme

28.06.2018

S Novým rokem přicházejí nové nápady. Mrkni co popadlo nás a jaké benefity v současné době naše firma svým zaměstnancům poskytuje. Možná najdeš vhodné tipy i pro tvoji firmu. Nebo se můžeš přidat k nám a dostaneš to taky!

 

1. Personalizované odměny za výkon (toto je podstatná složka tvojí mzdy a je závislá na tom jak ty, zaměstnanče, firmě vyděláváš, mj. je progresivní)

2. Osobní odměny za nadstandardní iniciativní přístup (zadařilo se ti něco nad běžný rámec? není ti cizí přiložit hlavu k dílu a posunout i cizí věc kupředu? tu máš za odměnu další odměnu!)

3. Při splnění ročního cíle 13. mzda (pracoval jsi celý rok tak jak jsi měl a možná o ždibet líp? dáme ti mzdu navíc!)

4. Stravenky (za každý den jednu krásnou, osmdesátikorunovou)

5. Mobilní telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely (víme, že si rád povídáš, tak si to užij)

 

6. Flexibilní pracovní doba (nechce se ti vstávat každý den stejně? nesnášíš stereotypní 9 to 5 job? přijď si kdy chceš a odejdi stejně tak. Jen od tebe chceme, abys měl svou práci hotovou. Nebo si ji můžeš vzít i s sebou domů. Ale to už je jiná pohádka, teda bod. č. 7)

7. Částečný home office (můžou nastat dny v životě lidském, kdy ráno musíš na veterinu a v poledne ti přijde opravář pračky. Je nesmysl chodit do práce a domu, sem a tam. Prostě si vezmeš práci s sebou domu a budeš dřít z domova).

8. Standardně 22 dní dovolené a za každý odpracovaný rok + 1 den dovolené navíc (max. 25 dní/rok) - (to abys měl dostatek času se zrekreovat).

9. Po každém odpracovaném 30. měsíci u nás dostaneš 1 měsíc placeného volna (tzv. sabbatical - můžeš to využít třeba na cestování nebo vzdělávání - je to plně na tobě).

10. Systém cafeteria (každou svojí pracovní činností získáváš body, které si podle libosti proměníš za ceny - voucher do restaurace, permanentku do fitka, den dovolené navíc atp.).

11. Komplexní systém vzdělávání v oboru i mimo formou webinářů (zajímá tě psychologie? Nebo snad grafika? A co marketing? V tom všem se můžeš u nás on-line vzdělávat. Nechceme zakrnět. Podporujeme jakékoli vzdělávání. Třeba i univerzitu 3. věku:)).

12. 20 % off (možnost věnovat až 20 % pracovního času na pracovní projekty mimo tvoji hlavní náplň) - ( nejznámější propagátor této myšlenky - Google - přišel na to, že když zaměstnanec dělá něco rád, co si vybral sám a co ho baví a není k tomu tlačen, tak přichází s kreativníma myšlenkama, efektivníma nápadama, je výkonější. Takto vznikla např. appka Google-Earth, u nás např. Landing page, kterou ti brzy představíme).

13. Spolupodílení se a vytváření různých a nevšedních pracovních projektů (máš nápad, který stojí za realizaci? Chceš se v ňom seberealizovat? Dáme ti k tomu prostor a prostředky! Jsme takový start-up pro mladé a nadějné iniciátory).

14. Káva a čaj na pracovišti zdarma (Dolce Gusto a neuvěřitelný množství čajů je ti k dispozici. Jsme čajíčci a kafánci:)). 

15. Quiet room s Jabba bags (Když si potřebuješ oddychnout od kolegů a být sám se svýma myšlenkama, tak se můžeš zašít v místnosti, kde budeš jen ty a super pohodlný pytel Jabba…)

16. Dog, kid friendly office (máš-li pejska, kočičku či dítě, kteří nám to tu nerozkoušou, nepokadí a nepočůrají, tak si je můžeš vzít s sebou do práce. Hravý koutek zajištěn!).

17. Nevšední teambuildingové akce (Byli jsme např. v Glassfactory v Drážďanech, projeli jsme se v elektromobilu a koukali do dálky ze střechy největšího sila v Sasku. Chystáme se na hororový Escape v UL anebo Horu Fujijama alias Ninja Factor).

autor: jirka vejvoda