česky deutsch english
play   pause
Pomůžeme vám zrealizovat
váš sen o lepší práci

Není nic jednoduššího, než začít hledat novou práci s PersComem. Naše služby jsou pro kandidáty vždy bezplatné!

Ať už sháníte dočasnou práci, nebo jste zkušený profesionál zvažující nový krok ve své kariéře, vždy pro Vás máme širokou nabídku volných pozic z celé řady odvětví. Společnosti, se kterými spolupracujeme, patří mezi přední renomované zaměstnavatele. To, co mají společné, je požadavek na nejlepší zaměstnance, a proto hledáme ctižádostivé, oddané a angažované kandidáty, kteří si cení příležitosti a chtějí se seberealizovat.


Nalezení nového místa může být vzrušující i stresující zároveň. Ke každému kandidátovi přistupujeme zcela individuálně. Zaměřujeme se na rozvoj Vaší kariéry. Ano VAŠÍ kariéry! Je vždy příjemné vědět, že se můžete obrátit na zkušené profesionály, kteří Vám budou naslouchat a navíc Vám vždy předají zpětnou vazbu. Naše procesy náborování jsou precizní, efektivní a přátelské. Víme, že jen tak nalezneme pozici, která bude odpovídat Vašemu charakteru a ambicím. Pozici, kde můžete růst a očekávat velké věci…Hledám práci

Pokud pro sebe hledáte ideální pracovní uplatnění, neváhejte využít našich služeb, které jsou samozřejmě bezplatné. Pravidelně aktualizujeme nabídku volných míst ve vybraných krajích České republiky i Německa. Zároveň nabízíme odborné poradenství, které Vás připraví na případné nástrahy při hledání odpovídajícího zaměstnání.

Všechny uchazeče také zařazujeme do naší rozsáhlé databáze a v případě, že se pro Vás objeví vhodná pozice, zprostředkujeme pohovor a další potřebné záležitosti. Proto využijte tuto příležitost a jednoduše se zaregistrujte na našich webových stránkách. Můžete se spolehnout, že spolupracujeme jen s renomovanými společnostmi v nejrůznějších oblastech, které mají stabilní zázemí a svých zaměstnanců si váží. Umíme najít práci jak dělníkovi, nebo specialistovi tak i řediteli.

Těšíme se na Vás!

Řekli o nás...
Spojte se s námi


Kancelář Děčín
PersCom s.r.o.
Ústecká 1945/10
405 02 Děčín 5
Česká Republika
tel +420 731 414 119
tel nabor@perscom.cz

28666453
DIČ CZ 28 666 453
Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, spis.značka C26065