česky deutsch english
play   pause
Pomůžeme vám zrealizovat
váš sen o lepší práci

Není nic jednoduššího, než začít hledat novou práci s PersComem. Naše služby jsou pro kandidáty vždy bezplatné!

Ať už sháníte dočasnou práci, nebo jste zkušený profesionál zvažující nový krok ve své kariéře, vždy pro Vás máme širokou nabídku volných pozic z celé řady odvětví. Společnosti, se kterými spolupracujeme, patří mezi přední renomované zaměstnavatele. To, co mají společné, je požadavek na nejlepší zaměstnance, a proto hledáme ctižádostivé, oddané a angažované kandidáty, kteří si cení příležitosti a chtějí se seberealizovat.


Nalezení nového místa může být vzrušující i stresující zároveň. Ke každému kandidátovi přistupujeme zcela individuálně. Zaměřujeme se na rozvoj Vaší kariéry. Ano VAŠÍ kariéry! Je vždy příjemné vědět, že se můžete obrátit na zkušené profesionály, kteří Vám budou naslouchat a navíc Vám vždy předají zpětnou vazbu. Naše procesy náborování jsou precizní, efektivní a přátelské. Víme, že jen tak nalezneme pozici, která bude odpovídat Vašemu charakteru a ambicím. Pozici, kde můžete růst a očekávat velké věci…Spolupráce s personální společností

Předem je nutné zdůraznit, že pro všechny uchazeče poskytujeme veškeré nabízené služby ZDARMA.

Působíme jako zprostředkovatel, a to mezi zaměstnavatelem, který hledá vhodné kandidáty, a uchazečem, který se chce uplatnit na pracovním trhu. Již nyní si můžete pročíst nabídku volných pracovních míst, která se pravidelně aktualizuje. Dále doporučujeme se bezplatně zaregistrovat na našich webových stránkách, čímž se zařadíte do naší rozsáhlé databáze. Tím zvýšíte svou šanci najít vhodné zaměstnání. V případě, že pro Vás budeme mít vhodnou pracovní nabídku, budeme Vás ihned kontaktovat a během osobního jednání Vás s náplní práce a požadavky podrobně seznámíme. Pomůžeme Vám se co nejlépe připravit na případný pohovor, poradíme co vyzdvihnout, jak se prezentovat a jak sepsat životopis či motivační dopis. Setkání s potencionálním zaměstnavatelem sami zprostředkujeme a dále Vás budeme informovat o průběžném stavu výběrového řízení. Vždy budeme Vaším partnerem, se kterým máte společný cíl – najít Vám vhodné pracovní uplatnění!

Řekli o nás...
Spojte se s námi


Kancelář Děčín
PersCom s.r.o.
Ústecká 1945/10
405 02 Děčín 5
Česká Republika
tel +420 731 414 119
tel nabor@perscom.cz

28666453
DIČ CZ 28 666 453
Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, spis.značka C26065